Kūdikis supainiojo dieną su naktimi?

[vc_row row_vertical_space=”vs-20″][vc_column offset=”vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-10″][vc_single_image image=”3651″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]Ką daryti tokiu atveju? Kaip pripratinti prie normalaus miego režimo?

Patikrinkit ar nereikia pakeisti sauskelnių, ar vaikas nenori valgyti, gerti⠀
Gal skauda pilvuką arba kalasi dantukai.
Įspūdžių gausa trukdo užmigti, o naktį gali prišaukti ir ne pačius gražiausius sapnus. Šėliones reikėtų baigti likus iki miegelio ne mažiau nei valandai.⠀
Miegui skirta vieta neturi tapti žaidimų zona.
Vaikas emociškai pervargo dieną. Dažnai pasitaiko taisyklė – jei dieną kūdikis prastai miegojo, naktį taip pat blogai miegos.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_vertical_space=”vs-20″][vc_column css_animation=”fadeInLeft” width=”1/2″][vc_single_image image=”3626″ img_size=”680×400″][/vc_column][vc_column css_animation=”fadeInRight” width=”1/2″][vc_single_image image=”3649″ img_size=”680×400″][/vc_column][/vc_row][vc_row row_vertical_space=”vs-20″][vc_column][vc_column_text]Kad vaikas užmigtų naktį:

  • neleiskit mažyliui dieną ilgai miegoti: jeigu dienos poilsis trunka du kartus po 3 valandas, sumažinkit jį iki dviejų valandų.
  • neleiskit vaikučiui miegoti nei maitinimo metu, nei iš karto po jo – dar pažaiskit, ir tik po 40 minučių, kai jis pavalgo migdykit.
  • kartais užmigti paprasčiau, jeigu kambaryje groja lėta, rami ir atpalaiduojanti muzika.
  • guldant miegoti, pasistenkite apsieiti be šviesos (netgi naktinės lemputės).
  • prieš miegą raminamos voneles.

Rezultatų nebus, jeigu nesistengsite. O stengtis dėl savo mažylio tikrai verta![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Parašykite komentarą