fbpx
Paieška
Mano krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.

Grąžinimo sąlygos
Magiškasis triušisGrąžinimo sąlygos

Mes visada tikimės, kad „Magiškasis Triušis“ prekės atras savo vietą Jūsų namuose. Vis dėlto, jei atsitiktų kitaip:

Mažmeninės prekybos taisyklių 25 punkto nuostatomis, prekės, kurios vartotojui parduotos pagal vartojimo pirkimo–pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.22810 ir 6.22811 straipsniuose nustatyta tvarka.

  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos t.y nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės.
  2. Tuo atveju jeigu grąžinama kokybiška prekė pirkėjui tenka, visos su prekės grąžinimu susijusios išlaidos.
  3. Pardavėjas ne vėliau nei per 14 nuo tinkamai grąžinamų Prekių gavimo grąžina Pirkėjui visus jo sumokėtus pinigus už Prekę pagal (Sąlygos ir taisyklės 8.6 punktą). Pinigai Pirkėjui yra grąžinami į Pirkėjo sąskaitą banke.

Norėdami grąžinti prekę susisiekite su mumis el.paštu: info@magiskasistriusis.lt, Facebook/Instagram paskyrose arba telefonu +37064765011 ir mes visada pasistengsime padėti, nes klientai yra mūsų prioritetas.

 

„Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr“.

Daugiau informacijos rasite Valstybinės Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybos interneto puslapyje: https://www.vvtat.lt/

lt_LTLithuanian