fbpx
Paieška
Mano krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.

Kaip rengti vaiką žiemą?

Kaip rengti vaiką žiemą?

Kadangi gauname labai daug klausimų dėl kūdikių ir vaikų aprangos žiemos metu nešiojant kombinezonus ar naudojant vokelius norime su Jumis pasidalinti keletu patarimų, kurie tikimės padės lengviau nesušalti 🙂

✅ Sluoksniavimas – pagrindinis principas, kuriuo turėtų vadovautis tėvai, ruošdami mažylį pasivaikščioti šaltuoju metų laiku.

Kad vaikas nesušaltų ir neprakaituotų, patariame aprengti jį trimis drabužių sluoksniais.

1️⃣ Pirmasis sluoksnis – termo apatinis trikotažas. Paprasti medvilniniai apatiniai čia netinka: jei vaikas prakaituoja, tada sugeria visą drėgmę ir mažylis sušąla. Termo apatinis trikotažas nesugeria drėgmės, o perneša ją į kitą drabužių sluoksnį. Kad termo apatiniai veiktų, jie turi tvirtai priglusti prie kūno(be jokio oro tarpo). Priklausomai nuo oro temperatūros ir vaiko aktyvumo, galite rinktis sintetinius, vilnonius, plonus ar storus termo apatinius.

2️⃣ Antras sluoksnis – priklausomai nuo oro, gali būti vilnonis arba flisas, arba jo gali visai nebūti. Pagrindinis reikalavimas antram sluoksniui yra būti plonu ir nevaržyti judesių. Be pagrindinės savo funkcijos – papildomos izoliacijos ir oro tarpo sukūrimo, drėgmę nuneša dar toliau nuo vaiko kūno, į trečią sluoksnį.

3️⃣ Trečias sluoksnis – kombinezonas, jo pagrindinė užduotis – apsaugoti vaiką nuo išorinių poveikių: tokių kaip vėjas, sniegas, balos ar lietus.

Aprengę vaiką sluoksniavimo principu, galite būti ramūs: net ir drėgnas vaikas nesušals ir nebijos jokio blogo oro.

Priminimas❗

Jei abejojate, ar kūdikiui šalta, ar ne, palieskite kūdikio kaklą. Tokiu būdu galite įvertinti bendrą kūno temperatūrą, kuri yra daug objektyvesnė nei rankų ar nosies temperatūra.

Linkime smagių ir šiltų pasivaikščiojimų.

lt_LTLithuanian