fbpx
Paieška
Mano krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.

 

Pirmieji mėnesiai po kūdikio gimimo ypač jaudina. Mamos nerimauja, kaip vaikas jaučiasi miego metu, ar kenčia nuo dieglių, ar pakankamai valgė, ar per stipriai numoja galvą atgal. Krūtys atrodo pažeidžiamos ir silpnos, todėl visos motinos patiria baimę. Laimei, daugeliu atvejų tai netampa tiesa.
Nerimauti dėl vaiko, nėra nieko blogo. Tai yra pagrindinis mūsų poreikis apsaugoti tą, kuris mums rūpi. Kuo mažesnis kūdikis, tuo didesnis nerimas, net kai grėsmės nėra. Stengiatės apsaugoti savo vaiką, nes esate rūpestinga mama.

muslino vystyklai

 

Dažniausiai nerimas yra sveika reakcija situacijoje, kai reikia būti atsargiems ir susikaupusiems. Pavyzdžiui, važiuojant blogu oru ar dirbant prie sudėtingo projekto. Tokie patys jausmai kyla ir rūpinantis naujagimiu. Tačiau bandymai viską suvaldyti yra labai varginantys. Priskirdami atsakomybę už kiekvieną nedidelę priežiūrą, galite išprovokuoti kaltės ir nerimo jausmus

Kūdikiai nėra tokie trapūs, kaip paprastai manoma. Naujagimiai šimtmečius išgyveno be medicinos pagalbos. Net ir šiandien yra šeimų, auginančių sveikus ir laimingus vaikus namuose, kuriuose nėra elektros, karšto vandens ir t.t.

maitinimo pagalvė rausva

Atminkite, kad jūsų vaikas stipresnis, nei jūs manote. Nebijokite daryti klaidų ir būti netobulos mamos.

lt_LTLithuanian