fbpx
Paieška
Mano krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.

Pliušiniai žaislai vaikams

Ar susimąstėt, kodėl vaikams būtini pliušiniai draugai?
Kad rastume atsakymą į šį klausimą turime akimirkai sugrįžti į vaikystę ir prisiminti savo pirmąjį minkštą zuikį / triušį ar meškutę, kuris būdavo šalia jūsų ir liūdnomis, ir laimingomis gyvenimo akimirkomis. Pirmąją nuotrauką su geriausiu pliušiniu draugu.
Minkštų žaisliukų vaikams reikia nuo pirmųjų gyvenimo metų iki paauglystės dėl pačių paprasčiausių priežasčių: minkšti, mieli, juos malonu glausti prie skruosto. Savo triušiukui mažylis gali patikėti paslaptis, išsakyti skriaudas ir pasiguosti. Minkštas žaisliukas iš dalies mažyliui atstoja mamą, kai jos nėra šalia. Taip pat ugdo tėviškus instinktus, nes įvairius zuikučius ir meškučius malonu sūpuoti.

pliušiniai žaislai vaikams

Esame įsitikine, jog jie padės skleistis vaikų beribei fantazijai ir kūrybiškumui, reikiamu metu padrąsins ir nuramins.
Minkšti žaislai moko vaikus rūpintis savo draugais, ugdo atjautos jausmą, gebėjimą saugoti daiktus.
Pliušinis triušiukas padeda ramiai užmigti Žaislai padės jums ir tada, kai mažylį reikės pripratinti miegoti atskirai nuo mamos savo lovelėje.
Nereikia abejoti dėl to, kad galbūt jūsų vaikas turi per daug minkštų žaislų. Pirmiausia visų jų snukučiai yra skirtingų išraiškų, kurias matydamas vaikas jausis patogiai, o visi jį supantys žmonės neatrodys vienodi.

 

 

Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų.

pliušiniai žaislai vaikams
lt_LTLithuanian